Úvod » Mistrovská utkání » Ročník 2022/23

Výsledky a hodnocení - tým MŽ C

publikováno 29.08.2022 (aktualizováno 13.11.2022)

1. kolo  04.09.2022 FK Loko Vltavín - SK Ďáblice "C"  4:0 (3:0)
V prvním zápase nové sezóny bylo znát, že kluci spolu hrají poprvé, navíc v horku na vyhřáté umělce. Ze začátku bylo utkání vyrovnané, dařila se nám i kombinace, nicméně bránu soupeře jsme neohrozili. Poté se více začali prosazovat domácí díky několika výborně individuálně hrajícím hráčům, útoky Vltavínu byly více a více nebezpečné a některé z nich skončily gólem.  Z nulového počtu vstřelených gólu je jasné, že nás v utkání trápila především koncovka.

2. kolo  10.09.2022 SK Ďáblice "C" – SK Libuš 838  12:2 (6:1)
góly: Danda 5, Dave, Valda, Kuba 2, Mára P., Šimon, Kryštof S.
Po velice dobrém výkonu plném hezkých fotbalových akcí kluci slaví první vítězství v soutěži. Soupeře z Libuše jsme od začátku do konce přehrávali, kluci si s chutí zastříleli, řada šancí zůstala neproměněna.

3. kolo  18.09.2022  1. FC Barrandov - SK Ďáblice "C"  3:7 (2:2)
góly: Maty 2, Danda 2, Luky V. 2, Marťas
Utkání se soupeřem, který do zápasu s námi dosud neprohrál a měl skóre 26:1, jsme nezačali nejlépe, když už ve 3. minutě jsme dostali gól. Naštěstí Maty po dvou minutách vyrovnal. Ač jsme měli převahu a několik šancí, byl to znovu Barrandov, kdo skóroval, poměrně brzy ale Danda vyrovnal. Po přestávce se po rohu hlavou trefil Marťas, poté na 5:2 zvyšovali Danda a Maty. Soupeř sice 6 minut před koncem snížil, Luky ale dvěma góly v závěru nepřipustil žádné drama.  Ač se ve druhém poločase hrálo v nepříjemně sychravém počasí doprovázeném deštěm, kluky i nás mohlo hřát zasloužené vítězství.

4. kolo   25.09.2022  SK Ďáblice "C" - TJ Sokol Cholupice "B"  2:5  (1:2)
góly: Danda, Víťa
I když jsme šli do vedení a mohli přidat další góly,  vlastními hrubými chybami jsme se o lepší výsledek sami připravili...

5. kolo   01.10.2022  FC Tempo Praha "D" - SK Ďáblice "C"  4:1 (0:1)
gól: Maty
V prvním poločase jsme předvedli moc hezký výkon, dali první gól a měli šance na zvýšení náskoku. Ve druhém poločase jsme se ale začali strachovat o výsledek, kluci se nejspíš báli, že něco pokazí, přestali být aktivní a Tempo nad námi získalo převahu a skóre otočili ve svůj prospěch. A jelikož jsme pohrdli šancemi na vyrovnání, Tempo ke konci zápasu přidalo ještě dva góly.

6. kolo   08.10.2022 09:00  SK Ďáblice "C" – TJ PRAGA "C"  3:3 (1:1)
góly: Luky H., Kuba, Ondra M.

7. kolo   15.10.2022 11:45  AFK Slavoj Podolí Praha "B" - SK Ďáblice "C" 3:2
8. kolo   22.10.2022 11:00  SK Ďáblice "C" – SK Modřany  3:5
9. kolo   30.10.2022 11:15  TJ Sokol Písnice - SK Ďáblice "C" 0:14
10. kolo 05.11.2022 09:00  SK Újezd Praha 4 - SK Ďáblice "C"  2:5
11. kolo 12.11.2022 09:00  SK Ďáblice "C" - SK Junior Praha 1960 "B"   1:2