Úvod » Mistrovská utkání » Ročník 2021/22

Výsledky a hodnocení 2021/22 - "C"

publikováno 30.08.2021 (aktualizováno 10.08.2022)

1. kolo 29.8.2021 FK Loko Vltavín - SK Ďáblice "C"  5:2 (poločas 0:2)
góly: Ondra Š. 2
První utkání společného týmu 2009 a 2010 sice skončilo naší porážkou, ale zápas byl vyrovnaný s šancemi na obou stranách. Škoda, že soupeři se podařilo brzy po přestávce vyrovnat a vzápětí jít do vedení 3:2, poslední gól nám soupeř dal v nastavení.

2. kolo 05.09.2021 SK Ďáblice "C" - SK Libuš 838 - 3:9 (1:3)
góly: Tobiáš 3
Libuš šla rychle do vedení, měla tlak, my ale vyrovnali. Soupeřova herní a u některých hráčů i fyzická převaha však byla znát, a tak Libuš postupně přidávala další góly, nám se pouze dvakrát podařilo výsledek korigovat.

3. kolo 12.09.2021  1. FC Barrandov - SK Ďáblice "C"  13:4 (10:2)
Šli jsem do vedení 1:0, soupeř ale rychle otočil na 3:1. Po 4. gólu Barrandov během posledních minut prvního poločasu přidal 6 gólů a bylo rozhodnuto. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná. Soupeř byl určitě hratelný, škoda našeho výpadku na konci 1. poločasu.

4. kolo 18.09.2021  SK Ďáblice "C"  - TJ Sokol Cholupice - 2:2 (1:1)
góly: Tobiáš 2
Hned v úvodu jsme šli do vedení, soupeř v prvním poločase vyrovnal. V druhém poločase jsme opět šli do vedení, soupeř znovu vyrovnal..... Oproti předchozím zápasům byla naše hra mnohem lepší, dobře fungovala defenziva. Zaslouženě tedy slavíme první bodový zisk.

5. kolo 25.09.2021  FC Tempo Praha "D" - SK Ďáblice "C" 16:1 (6:0)
gól: Láďa
S výjimkou brankáře byl soupeř na všech postech výrazně lepší, sehranější, rychlejší, pohyblivější. K ohrožení brány soupeře jsme se dostali pouze několikrát za zápas, hra se totiž téměř neustále odehrávala na naší polovině, kde naše obrana nestíhala. Tempo mohlo vyhrát i výrazně větším rozdílem, čemuž ale zabránil výborný Kuba v bráně.

6. kolo 03.10.2021  SK Ďáblice "C" - TJ Praga "B"  5:6 (1:4)
Vyrovnané utkání herně i výsledkově. V prvním poločase Praga rychle dala 3 góly, ač jsme vzápětí korigovali na 1:3, poločas skončil 1:4. Soupeř na začátku 2. poločasu sice zvýšil, my jsme však nerezignovali, postupně jsme skóre dotahovali až na rozdíl jediného gólu, vyrovnat se už ale nepodařilo.

7. kolo 10.10.2021  AFK Slavoj Podolí "B" - SK Ďáblice "C" - 7:2  (4:0)

8. kolo 17.10.2021  SK Ďáblice "C" - SK Modřany - 1:4  (1:2)
gól: Tobiáš
Utkání bylo vyrovnané, škoda, že po kontaktním gólu do šatny na 1:2 se nám nepodařilo vyrovnat. Po chybách  v defenzivě soupeř utekl na konečný rozdíl tří gólů.

9. kolo 24.10.2021 SK Horní Měcholupy - SK Ďáblice "C"  - 2:6 (1:2)
Zasloužené první vítězství v soutěži se soupeřem ze spodních pater tabulky přišlo po dobrém výkonu, celkově jsme byli lepší jak v útočné, tak i v obranné fázi (i když tam jsme se opět několika hrubek nevyvarovali, Kuba v bráně nás ale jako vždy podržel). Zlepšení ve hře oproti začátku sezóny je patrné, nezbývá, než na tento výkon navázat i v dalších zápasech.

10. kolo 31.10.2021 14:00  FK Vinoř 1928 "B" - SK Ďáblice "C" 3:6 (1:3)
Zasloužené druhé vítězství, které mohlo být i vyšší, zbytečně jsme soupeře nechali snížit.

11. kolo 7.11.2022 SK Ďáblice "C" - SK Hostivař 1:9 (0:3)