Úvod » Mistrovská utkání » Ročník 2020/21

1. kolo 10.09.2020  SK Ďáblice – TJ Avia Čakovice

Výsledek 1. hřiště (u umělky):   3:16 (čtvrtiny 1:5, 2:7, 0:1, 0:3)
Výsledek 2. hřiště:   6:16 (čtvrtiny 1:3, 2:4, 2:2, 1:7!!!)
Sestava:  Ivan, Natálka, Ondra D., Láďa, Denis, Míša, Dan N., Marťas, David, Kryštof S., Valda, Daneček, Kuba, Vojta, Maty,
Střelci gólů: Daneček 2, Míša 2, Maty 2, Ondra D. 2, Dan 2
Výsledek, ale především předvedená hra nás moc nepotěšili. Většině našich ďáblíků (čest několika výjimkám) chyběla bojovnost, dravost, vůle poprat se o vítězství, které jsme nejspíš nechali v šatně, kde před zápasem i po něm bylo řevu a aktivit až až, během zápasu jsme však byli ve všech činnostech téměř pořád, obrazně i reálně řečeno, o krok za soupeřem.

-----------------

2. kolo 13.09.2020  TJ Sokol Řepy – SK Ďáblice

Výsledek celkem: 14:27:-)
Výsledek 1. hřiště (blíž kabinám):   8:18 (čtvrtiny 2:3, 4:4, 2:3, 0:8)
Výsledek 2. hřiště:   6:9
Sestava:  Ivan, Natálka, Láďa, Denis, Míša, Dan N., Marťas, David, Kryštof S., Valda, Daneček, Kuba, Vojta, Maty,  Roman
Střelci gólů: Ivan 4, Dan 3, Vojta 3, Valda 4, Láďa3, Daneček 2, Maty 2, Denis, 2, Míša, Marťas, Jirka
Oproti předchozímu zápasu zlepšení ve všech směrech. Na obou hřištích byla naše hra plná hezkých fotbalových momentů, vrátila se nám bojovnost a touha po vítězství. Všem velká pochvala!

3. kolo 20.09.2020  SK Ďáblice – SK Slavia Praha-dívky

Výsledek celkem: 8:13:-(
Výsledek 1. hřiště (blíž kabinám):   4:7 (poločasy 4:3, 0:4)
Výsledek 2. hřiště (dál od kabin):   4:6 (čtvrtiny 2:1, 1:4, 0:0, 1:1)
Sestava:  Natálka, Láďa, Mára, Denis, Míša, Dan N., Marťas, David, Víťa, Valda, Daneček, Kuba, Vojta
Střelci gólů: Daneček 2, Mára 3, Míša, Maty, Denis
Vyrovnané utkání, prestižní hlavně pro Natálku. Obrany na obou stranách se překonávaly (druhý poločas na jednom hřišti skončil 1:1!!!). Slávistky hrály výborně, byly rychlé, důrazné, šikovné s míčem, my jim zdatně konkurovali, bohužel gólů jsme dali o něco méně, i když šance byly.

----------------

4. kolo 25.09.2020  TJ Praga – SK Ďáblice

Výsledek celkem: 13:34:-)
Výsledek 1. hřiště (blíž kabinám):   8:19 (poločasy 4:4, 4:15)
Výsledek 2. hřiště (dál od kabin):   5:15 (čtvrtiny 0:9, 5:6)
Sestava:  Natálka, Ondra D., Láďa, Mára, Jirka, Míša, Dan N., Marťas, David, Víťa, Daneček, Kuba, Vojta, Maty, Luky, Roman
Střelci gólů: Víťa 3, Kuba, Daneček 3, Ondra 2, Láďa 2, Maty 4, Vojta, Jirka 7, Mára 4, Míša 3, Dan 4
Jeden tým sehrál výsledkově vyrovnané oba poločasy (remíza 4:4, výhra 6:5), spousta šancí v obou poločasech ale zůstala neproměněna (několik tyček, v prvním poločase výborný brankář Pragovky). Druhý tým soupeře jasně přehrál (9:0, 15:4). Je ale potřeba připomenout, že Pragovka nastoupila výhradně s hráči ročníku 2011.

5. kolo 04.10.2020  SK Ďáblice – FK Újezd nad Lesy 29:18:-)